STM32L071RBT6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L071RBT6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
listoch: 1.STM32L071RBT6.pdf2.STM32L071RBT6.pdf3.STM32L071RBT6.pdf4.STM32L071RBT6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
960 pcs
1920 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L071RBT6
Číslo dielu STM32L071RBT6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 64-LQFP (10x10)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 20K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tray Balík / puzdro 64-LQFP
Ostatné mená 497-17501
STM32L071RBT6-ND
Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 51
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM 6K x 8
Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Prevodníky dát A/D 16x12b