STM32L051T8Y7DTR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L051T8Y7DTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP
listoch: 1.STM32L051T8Y7DTR.pdf2.STM32L051T8Y7DTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L051T8Y7DTR
Číslo dielu STM32L051T8Y7DTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49461 pcs Dátový hárok 1.STM32L051T8Y7DTR.pdf2.STM32L051T8Y7DTR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V rýchlosť 32MHz
séria STM32L0 Veľkosť RAM 8K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 64KB (64K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TA)
Počet I / O 29 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 2K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH