STM32L051T6Y6TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L051T6Y6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP
listoch: STM32L051T6Y6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L051T6Y6TR
Číslo dielu STM32L051T6Y6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81626 pcs Dátový hárok STM32L051T6Y6TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 36-WLCSP
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 8K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 36-UFBGA, WLCSP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 29 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 2K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-WLCSP