STGB30NC60WT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30NC60WT4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STGB30NC60WT4
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT 600V 60A 200W D2PAK
listoch: STGB30NC60WT4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie STGB30NC60WT4
Číslo dielu STGB30NC60WT4 Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT 600V 60A 200W D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29691 pcs Dátový hárok STGB30NC60WT4.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Stav testu 390V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 29.5ns/118ns
Prepínanie energie 305µJ (on), 181µJ (off) Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria PowerMESH™ Výkon - Max 200W
obal Original-Reel® Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 497-8779-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT - Nabíjanie brány 102nC
Detailný popis IGBT 600V 60A 200W Surface Mount D2PAK Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 150A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 60A Číslo základnej časti STG*30NC