STGB30NC60KT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30NC60KT4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STGB30NC60KT4
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT 600V 60A 185W D2PAK
listoch: STGB30NC60KT4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STGB30NC60KT4
Číslo dielu STGB30NC60KT4 Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT 600V 60A 185W D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37299 pcs Dátový hárok STGB30NC60KT4.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Stav testu 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 29ns/120ns
Prepínanie energie 350µJ (on), 435µJ (off) Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria PowerMESH™ Výkon - Max 185W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 497-7009-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT - Nabíjanie brány 96nC
Detailný popis IGBT 600V 60A 185W Surface Mount D2PAK Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 125A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 60A Číslo základnej časti STG*30NC