STD50NH02L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD50NH02L-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STD50NH02L-1
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 24V 50A I-PAK
listoch: STD50NH02L-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STD50NH02L-1
Číslo dielu STD50NH02L-1 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 24V 50A I-PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97610 pcs Dátový hárok STD50NH02L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.8V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení I-PAK
séria STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 25A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 60W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Ostatné mená 497-3519-5
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 5V, 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 24V
Detailný popis N-Channel 24V 50A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 50A (Tc)