STD4NK80Z-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD4NK80Z-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STD4NK80Z-1
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 800V 3A IPAK
listoch: STD4NK80Z-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • správa
Špecifikácie STD4NK80Z-1
Číslo dielu STD4NK80Z-1 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 800V 3A IPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61299 pcs Dátový hárok STD4NK80Z-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení I-PAK
séria SuperMESH™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 3.5 Ohm @ 1.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 80W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Ostatné mená 497-12560-5
STD4NK80Z-1-ND
STD4NK80Z1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 575pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 22.5nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 800V
Detailný popis N-Channel 800V 3A (Tc) 80W (Tc) Through Hole I-PAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 3A (Tc)