SPC563M64L7COBR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC563M64L7COBR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPC563M64L7COBR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
listoch: SPC563M64L7COBR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SPC563M64L7COBR
Číslo dielu SPC563M64L7COBR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12011 pcs Dátový hárok SPC563M64L7COBR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 1.32 V Balík dodávateľov zariadení 176-LQFP (24x24)
rýchlosť 64MHz séria Automotive, AEC-Q100, SPC56
Veľkosť RAM 94K x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 1.5MB (1.5M x 8) periférne zariadenie DMA, POR, PWM, WDT
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 176-LQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 80 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 50 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM - Detailný popis e200z3 Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)