SPC563M64L5COBR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC563M64L5COBR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPC563M64L5COBR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
listoch: SPC563M64L5COBR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SPC563M64L5COBR
Číslo dielu SPC563M64L5COBR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12490 pcs Dátový hárok SPC563M64L5COBR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 1.32 V Balík dodávateľov zariadení 144-LQFP (20x20)
rýchlosť 64MHz séria SPC56
Veľkosť RAM 94K x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 1.5MB (1.5M x 8) periférne zariadenie DMA, POR, PWM, WDT
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 144-LQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 80 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis e200z3 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Prevodníky dát A/D 32x12b