M48Z35Y-70MH1F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48Z35Y-70MH1F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M48Z35Y-70MH1F
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH
listoch: M48Z35Y-70MH1F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
936 pcs
  • správa
Špecifikácie M48Z35Y-70MH1F
Číslo dielu M48Z35Y-70MH1F Výrobca STMicroelectronics
popis IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10923 pcs Dátový hárok M48Z35Y-70MH1F.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 70ns Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Balík dodávateľov zariadení 28-SOH
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Ostatné mená 497-4728-2
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount