M48Z35AV-10MH1E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48Z35AV-10MH1E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M48Z35AV-10MH1E
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH
listoch: M48Z35AV-10MH1E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
364 pcs
  • správa
Špecifikácie M48Z35AV-10MH1E
Číslo dielu M48Z35AV-10MH1E Výrobca STMicroelectronics
popis IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12106 pcs Dátový hárok M48Z35AV-10MH1E.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 100ns Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.6 V
technológie NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Balík dodávateľov zariadení 28-SOH
séria - obal Tube
Balík / puzdro 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Ostatné mená 497-2880-5
M48Z35AV-10MH1
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount