M27W801-100N6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M27W801-100N6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 8M PARALLEL 32TSOP
listoch: M27W801-100N6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
936 pcs
  • správa
Špecifikácie M27W801-100N6
Číslo dielu M27W801-100N6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC EPROM 8M PARALLEL 32TSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24842 pcs Dátový hárok M27W801-100N6.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, - Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V
technológie EPROM - OTP Balík dodávateľov zariadení 32-TSOP
séria - obal Tube
Balík / puzdro 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)