M27W801-100K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M27W801-100K6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 8M PARALLEL 44PLCC
listoch: M27W801-100K6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie M27W801-100K6
Číslo dielu M27W801-100K6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC EPROM 8M PARALLEL 44PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26496 pcs Dátový hárok M27W801-100K6.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, - Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V
technológie EPROM - OTP Balík dodávateľov zariadení 44-PLCC
séria - obal Tube
Balík / puzdro 44-LCC Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)