M27W101-80N6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W101-80N6TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M27W101-80N6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
listoch: M27W101-80N6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie M27W101-80N6TR
Číslo dielu M27W101-80N6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76242 pcs Dátový hárok M27W101-80N6TR.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, - Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V
technológie EPROM - OTP Balík dodávateľov zariadení 32-TSOP
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)