M27W101-80K6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M27W101-80K6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
listoch: M27W101-80K6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie M27W101-80K6TR
Číslo dielu M27W101-80K6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45431 pcs Dátový hárok M27W101-80K6TR.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, - Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V
technológie EPROM - OTP Balík dodávateľov zariadení 32-PLCC (11.35x13.89)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 32-LCC (J-Lead) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)