LD2979Z33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD2979Z33
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
listoch: LD2979Z33.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LD2979Z33
Číslo dielu LD2979Z33 Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 188707 pcs Dátový hárok LD2979Z33.pdf
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení TO-92-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Bulk
Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 63dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-92-3
Prúd - Napájanie (Max) 13mA Aktuálny - pokojný (Iq) 170µA
Prúd - výstup 50mA Ovládacie funkcie -