LD2979M33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2979M33TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD2979M33TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
listoch: LD2979M33TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie LD2979M33TR
Číslo dielu LD2979M33TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 361078 pcs Dátový hárok LD2979M33TR.pdf
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-1512-2 Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5
Prúd - Napájanie (Max) 13mA Aktuálny - pokojný (Iq) 170µA
Prúd - výstup 50mA Ovládacie funkcie Enable