FERD20L60CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20L60CG-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FERD20L60CG-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY 60V 10A D2PAK
listoch: FERD20L60CG-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie FERD20L60CG-TR
Číslo dielu FERD20L60CG-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY 60V 10A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96519 pcs Dátový hárok FERD20L60CG-TR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 575mV @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Balík dodávateľov zariadení D²PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-17689-6
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prúd - reverzné únik @ Vr 970µA @ 60V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10A