FERD20H100SB-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20H100SB-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FERD20H100SB-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE RECT 100V 20A DPAK
listoch: 1.FERD20H100SB-TR.pdf2.FERD20H100SB-TR.pdf3.FERD20H100SB-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie FERD20H100SB-TR
Číslo dielu FERD20H100SB-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE RECT 100V 20A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 705mV @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení DPAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 497-16946-6
Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Detailný popis Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 20A Surface Mount DPAK Prúd - reverzné únik @ Vr 140µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 20A Kapacita @ Vr, F -