BAS70ZFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70ZFILM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS70ZFILM
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123
listoch: BAS70ZFILM.pdf
  • správa
Špecifikácie BAS70ZFILM
Číslo dielu BAS70ZFILM Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6024 pcs Dátový hárok BAS70ZFILM.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 70mA (DC)
Napätie - porucha SOD-123 séria -
Stav RoHS Digi-Reel® Doba spätného obnovenia (trr) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odpor @ Ak, F 2pF @ 0V, 1MHz polarizácia SOD-123
Ostatné mená 497-5696-6 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu BAS70ZFILM
Rozšírený popis Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-123 Konfigurácia diódy 10µA @ 70V
popis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123 Prúd - reverzné únik @ Vr 1V @ 15mA
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 70V Kapacita @ Vr, F 150°C (Max)
Súvisiace produkty
BAS716,115
BAS716,115
výrobcovia: Nexperia
popis: DIODE GEN PURP 75V 200MA SOD523