BAS70WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70WFILM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS70WFILM
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
listoch: BAS70WFILM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS70WFILM
Číslo dielu BAS70WFILM Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 769489 pcs Dátový hárok BAS70WFILM.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 15mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Balík dodávateľov zariadení SOT-323 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-70, SOT-323 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323 Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 70V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 70mA (DC) Kapacita @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Číslo základnej časti BAS70W
Súvisiace produkty
BAS716,115
BAS716,115
výrobcovia: Nexperia
popis: DIODE GEN PURP 75V 200MA SOD523