74V2T125STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T125STR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74V2T125STR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8
listoch: 74V2T125STR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 74V2T125STR
Číslo dielu 74V2T125STR Výrobca STMicroelectronics
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 439594 pcs Dátový hárok 74V2T125STR.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SOT-23-8
séria 74V obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-23-8 Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 497-1315-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Non-Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 8mA, 8mA Číslo základnej časti 74V2T125