74V2T05STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T05STR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 74V2T05STR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8
listoch: 74V2T05STR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 74V2T05STR
Číslo dielu 74V2T05STR Výrobca STMicroelectronics
popis IC INVERTER 3CH 3-INP SOT23-8 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 216873 pcs Dátový hárok 74V2T05STR.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SOT-23-8
séria 74V obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-23-8 Ostatné mená 497-1312-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet vstupov 3
Počet obvodov 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 8ns @ 5V, 50pF
Typ logiky Inverter Logická úroveň - nízka 0.8V
Logická úroveň - vysoká 2V Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vlastnosti Open Drain Detailný popis Inverter IC 3 Channel Open Drain SOT-23-8
Aktuálny - pokojný (Max) 1µA Prúd - Výstup Vysoký, Nízky -, 8mA