MPA-323THTP0
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPA-323THTP0
Výrobca / Značka: SICK
Popis produktu SENSOR LIN 323MM CBL W/CONN
listoch:
Stav zásob 125 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
  • správa
Špecifikácie MPA-323THTP0
Číslo dielu MPA-323THTP0 Výrobca SICK
popis SENSOR LIN 323MM CBL W/CONN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 125 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 15 V ~ 30 V Stýl ukončenia Cable with Connector
Balík / puzdro Module Výstupný signál -
Výkon 0 V ~ 10 V Ostatné mená 1059454
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks linearita -
Lineárny rozsah 0 ~ 323.00mm (0 ~ 12.72") Pre meranie Linear Position