MPA-251THTP0
SICKSICK
SICK
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPA-251THTP0
Výrobca / Značka: SICK
Popis produktu SENSOR LIN 251MM CBL W/CONN
listoch:
Stav zásob 178 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MPA-251THTP0
Číslo dielu MPA-251THTP0 Výrobca SICK
popis SENSOR LIN 251MM CBL W/CONN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 178 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 15 V ~ 30 V Stýl ukončenia Cable with Connector
technológie LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Balík dodávateľov zariadení -
séria - Uhol natočenia - elektrický, mechanický -
Tolerancia odporu - obal Bulk
Balík / puzdro Module Výstupný signál -
Výkon 0 V ~ 10 V Ostatné mená 1059450
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks linearita -
Lineárny rozsah 0 ~ 251.00mm (0 ~ 9.88") Pre meranie Linear Position