63ZLJ1000M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLJ1000M16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 63V THRUHOLE
listoch: 1.63ZLJ1000M16X25.pdf2.63ZLJ1000M16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZLJ1000M16X25
Číslo dielu 63ZLJ1000M16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V THRUHOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 91736 pcs Dátový hárok 1.63ZLJ1000M16X25.pdf2.63ZLJ1000M16X25.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4109
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) impedancia 20 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF