63ZLH82MEFC8X11.5
RubyconRubycon
63ZLH82MEFC8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLH82MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZLH82MEFC8X11.5.pdf2.63ZLH82MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZLH82MEFC8X11.5
Číslo dielu 63ZLH82MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 556179 pcs Dátový hárok 1.63ZLH82MEFC8X11.5.pdf2.63ZLH82MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 262.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-3038
63ZLH82MEFC8X11.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 220 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 82µF aplikácia General Purpose