63ZLH1200MEFC18X25
RubyconRubycon
63ZLH1200MEFC18X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLH1200MEFC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZLH1200MEFC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZLH1200MEFC18X25
Číslo dielu 63ZLH1200MEFC18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61793 pcs Dátový hárok 1.63ZLH1200MEFC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFC18X25.pdf
tolerancia 1200µF Veľkosť pozemnej plochy 0.295" (7.50mm)
Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm) séria ZLH
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 63V Balík / puzdro -
Ostatné mená 1189-3025
63ZLH1200MEFC18X25-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 1.68A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 63ZLH1200MEFC18X25 Životnosť @ Temp. -
impedancia 31 mOhm Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
Rozšírený popis 1200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL aplikácia 10000 Hrs @ 105°C