63ZLH100MEFCTA8X16
RubyconRubycon
63ZLH100MEFCTA8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63ZLH100MEFCTA8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63ZLH100MEFCTA8X16.pdf2.63ZLH100MEFCTA8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63ZLH100MEFCTA8X16
Číslo dielu 63ZLH100MEFCTA8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 327990 pcs Dátový hárok 1.63ZLH100MEFCTA8X16.pdf2.63ZLH100MEFCTA8X16.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 344mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF