63YXG56MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
63YXG56MEFCT78X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXG56MEFCT78X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXG56MEFCT78X11.5.pdf2.63YXG56MEFCT78X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXG56MEFCT78X11.5
Číslo dielu 63YXG56MEFCT78X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 402201 pcs Dátový hárok 1.63YXG56MEFCT78X11.5.pdf2.63YXG56MEFCT78X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 116mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 232mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená Q9274129A
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 630 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF