63YXG560MEFC12.5X35
RubyconRubycon
63YXG560MEFC12.5X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXG560MEFC12.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXG560MEFC12.5X35.pdf2.63YXG560MEFC12.5X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXG560MEFC12.5X35
Číslo dielu 63YXG560MEFC12.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84628 pcs Dátový hárok 1.63YXG560MEFC12.5X35.pdf2.63YXG560MEFC12.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 577.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 83 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose