63YXG220MEFCCA10X23
RubyconRubycon
63YXG220MEFCCA10X23 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXG220MEFCCA10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXG220MEFCCA10X23.pdf2.63YXG220MEFCCA10X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXG220MEFCCA10X23
Číslo dielu 63YXG220MEFCCA10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 221623 pcs Dátový hárok 1.63YXG220MEFCCA10X23.pdf2.63YXG220MEFCCA10X23.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 265.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 531mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 200 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose