63YXG180MEFC10X20
RubyconRubycon
63YXG180MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63YXG180MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63YXG180MEFC10X20.pdf2.63YXG180MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63YXG180MEFC10X20
Číslo dielu 63YXG180MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 216373 pcs Dátový hárok 1.63YXG180MEFC10X20.pdf2.63YXG180MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 233mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 466mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1493
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 210 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 180µF