63VXG2200MEFC22X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63VXG2200MEFC22X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63VXG2200MEFC22X40.pdf2.63VXG2200MEFC22X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63VXG2200MEFC22X40
Číslo dielu 63VXG2200MEFC22X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16096 pcs Dátový hárok 1.63VXG2200MEFC22X40.pdf2.63VXG2200MEFC22X40.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1275A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF