63VXG1000MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63VXG1000MEFC22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63VXG1000MEFC22X25.pdf2.63VXG1000MEFC22X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63VXG1000MEFC22X25
Číslo dielu 63VXG1000MEFC22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55650 pcs Dátový hárok 1.63VXG1000MEFC22X25.pdf2.63VXG1000MEFC22X25.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.265A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF