63RX5047MEFC10X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63RX5047MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63RX5047MEFC10X16.pdf2.63RX5047MEFC10X16.pdf
  • správa
Špecifikácie 63RX5047MEFC10X16
Číslo dielu 63RX5047MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132339 pcs Dátový hárok 1.63RX5047MEFC10X16.pdf2.63RX5047MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria RX50 Ripple Current @ nízkej frekvencie 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 47µF