63RX3033M8X11.5
RubyconRubycon
63RX3033M8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63RX3033M8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63RX3033M8X11.5.pdf2.63RX3033M8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63RX3033M8X11.5
Číslo dielu 63RX3033M8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 490261 pcs Dátový hárok 1.63RX3033M8X11.5.pdf2.63RX3033M8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 137.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1482
63RX3033M8X115
Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 400 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 33µF