63PFV56M10X10.5
RubyconRubycon
63PFV56M10X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63PFV56M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP POLY HYB 56UF 20% 63V SMD
listoch: 1.63PFV56M10X10.5.pdf2.63PFV56M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 63PFV56M10X10.5
Číslo dielu 63PFV56M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP POLY HYB 56UF 20% 63V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61051 pcs Dátový hárok 1.63PFV56M10X10.5.pdf2.63PFV56M10X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 63V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PFV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 70mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 63PFV56M100010X10.5DKR
63PFV56M100010X10.5DKR-ND
63PFV56M10X10.5DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm Detailný popis 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapacitné 56µF aplikácia Automotive