63MXG4700MEFC25X35
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MXG4700MEFC25X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63MXG4700MEFC25X35.pdf2.63MXG4700MEFC25X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MXG4700MEFC25X35
Číslo dielu 63MXG4700MEFC25X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29059 pcs Dátový hárok 1.63MXG4700MEFC25X35.pdf2.63MXG4700MEFC25X35.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.97A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4155A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF