63MXG3300MEFCSN25X30
RubyconRubycon
63MXG3300MEFCSN25X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63MXG3300MEFCSN25X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
listoch: 1.63MXG3300MEFCSN25X30.pdf2.63MXG3300MEFCSN25X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63MXG3300MEFCSN25X30
Číslo dielu 63MXG3300MEFCSN25X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62793 pcs Dátový hárok 1.63MXG3300MEFCSN25X30.pdf2.63MXG3300MEFCSN25X30.pdf
tolerancia 3300µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm) séria MXG
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 63V Balík / puzdro -
Ostatné mená 1189-3356 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 2.33A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 63MXG3300MEFCSN25X30 Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
Rozšírený popis 3300µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP aplikácia 2000 Hrs @ 105°C