63LSW33000MNB51X118
RubyconRubycon
63LSW33000MNB51X118 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63LSW33000MNB51X118
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
listoch: 1.63LSW33000MNB51X118.pdf2.63LSW33000MNB51X118.pdf3.63LSW33000MNB51X118.pdf
  • správa
Špecifikácie 63LSW33000MNB51X118
Číslo dielu 63LSW33000MNB51X118 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 10.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.33A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1934
63LSW33000M51X118
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 4.803" (122.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33000µF aplikácia General Purpose