63LSW100000MNB77X141
RubyconRubycon
63LSW100000MNB77X141 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63LSW100000MNB77X141
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
listoch: 1.63LSW100000MNB77X141.pdf2.63LSW100000MNB77X141.pdf3.63LSW100000MNB77X141.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 63LSW100000MNB77X141
Číslo dielu 63LSW100000MNB77X141 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.032" Dia (77.00mm)
séria LSW Ripple Current @ nízkej frekvencie 21.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.65A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1903
63LSW100000M77X141
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 5.709" (145.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100000µF aplikácia General Purpose