6.3ZL220MEFC8X7
RubyconRubycon
6.3ZL220MEFC8X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3ZL220MEFC8X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3ZL220MEFC8X7.pdf2.6.3ZL220MEFC8X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3ZL220MEFC8X7
Číslo dielu 6.3ZL220MEFC8X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 764924 pcs Dátový hárok 1.6.3ZL220MEFC8X7.pdf2.6.3ZL220MEFC8X7.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 190mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 150 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF