6.3ZL2200MEFC8X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3ZL2200MEFC8X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.6.3ZL2200MEFC8X23.pdf2.6.3ZL2200MEFC8X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3ZL2200MEFC8X23
Číslo dielu 6.3ZL2200MEFC8X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 259034 pcs Dátový hárok 1.6.3ZL2200MEFC8X23.pdf2.6.3ZL2200MEFC8X23.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZL hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose