6.3YXG2200M10X23
RubyconRubycon
6.3YXG2200M10X23 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3YXG2200M10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3YXG2200M10X23.pdf2.6.3YXG2200M10X23.pdf
  • správa
Špecifikácie 6.3YXG2200M10X23
Číslo dielu 6.3YXG2200M10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5985 pcs Dátový hárok 1.6.3YXG2200M10X23.pdf2.6.3YXG2200M10X23.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.155A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1447
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 42 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose