6.3YXG150MEFCT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3YXG150MEFCT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3YXG150MEFCT15X11.pdf2.6.3YXG150MEFCT15X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3YXG150MEFCT15X11
Číslo dielu 6.3YXG150MEFCT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1267121 pcs Dátový hárok 1.6.3YXG150MEFCT15X11.pdf2.6.3YXG150MEFCT15X11.pdf
tolerancia 150µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXG
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 6.3V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 105mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 6.3YXG150MEFCT15X11
Životnosť @ Temp. - impedancia 580 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 150µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
aplikácia 3000 Hrs @ 105°C