6.3SLV47M5X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3SLV47M5X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.6.3SLV47M5X6.1.pdf2.6.3SLV47M5X6.1.pdf3.6.3SLV47M5X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3SLV47M5X6.1
Číslo dielu 6.3SLV47M5X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria SLV Ripple Current @ nízkej frekvencie 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 57mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose