6.3SLE47M1.4X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3SLE47M1.4X7.3
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
listoch: 1.6.3SLE47M1.4X7.3.pdf2.6.3SLE47M1.4X7.3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 6.3SLE47M1.4X7.3
Číslo dielu 6.3SLE47M1.4X7.3 Výrobca Rubycon
popis SMD CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113246 pcs Dátový hárok 1.6.3SLE47M1.4X7.3.pdf2.6.3SLE47M1.4X7.3.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SLE
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm
Detailný popis 47µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF