6.3MS722MEFCT54X7
RubyconRubycon
6.3MS722MEFCT54X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3MS722MEFCT54X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3MS722MEFCT54X7.pdf2.6.3MS722MEFCT54X7.pdf
  • správa
Špecifikácie 6.3MS722MEFCT54X7
Číslo dielu 6.3MS722MEFCT54X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1433679 pcs Dátový hárok 1.6.3MS722MEFCT54X7.pdf2.6.3MS722MEFCT54X7.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria MS7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 34mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 51mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 22µF