6.3MS7220MEFCT56.3X7
RubyconRubycon
6.3MS7220MEFCT56.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 6.3MS7220MEFCT56.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: 1.6.3MS7220MEFCT56.3X7.pdf2.6.3MS7220MEFCT56.3X7.pdf
  • správa
Špecifikácie 6.3MS7220MEFCT56.3X7
Číslo dielu 6.3MS7220MEFCT56.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1151939 pcs Dátový hárok 1.6.3MS7220MEFCT56.3X7.pdf2.6.3MS7220MEFCT56.3X7.pdf
tolerancia 220µF Veľkosť pozemnej plochy 0.098" (2.50mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria MS7
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 6.3V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet kondenzátorov 133mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Výrobné číslo výrobcu 6.3MS7220MEFCT56.3X7
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) Rozšírený popis 220µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
aplikácia 1000 Hrs @ 85°C